SATIŞ

TURKLIFT ASANSÖR; 1996 yılında kurulmuş olup, 5000 m2 kapalı ve 5.000 m2 açık alanda üretim yapan fabrikasıyla, sektörde uzun yıllardır  faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanları; asansör kabinleri ve süspansiyonları; tam otomatik kapılar, panolar ve şaseler; buton imalatları ve tüm asansör parçalarının satışıdır.
Firmamız; bunun yanı sıra asansör montajı da yapmaktadır. Yoğun olarak yurtiçi ve yurtdışı toplu konut projeleri ile ilgilenmektedir. Komple paket asansör çeşitlerini kendisi temin etmekte, satışını gerçekleştirmekte ve montajlarını yapmaktadır. Türkiye’de devlete ait büyük bir konut projesi olan ‘’TOKI’’ konutlarının paket asansörlerini temin edip, aynı zamanda montajını da kendisi yapmaktadır. Yurtdışı satış ve montajlarıyla da, dünyada markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir. Firmamızın iş birliği yaptığı ülkeler arasında başta İran ve Irak olmak üzere bir çok Orta Doğu ülkesi, bunu yanısıra Uzak Doğu, Türk Cumhuriyetleri , Balkan ve Avrupa ülkeleri de yer almaktadır.

Hedefimiz, müşterilerimize her zaman en iyi kalitede ve fiyatta hizmet vermek, bu yolla farkımızı ortaya koymaktır.

Yıllık ürettiğimiz ve montajını yaptığımız asansör miktarının 1000 paket olduğunu, ama fabrika kapasitemizin daha fazla miktarda asansör imalatı ve montajı için uygun olduğunu bilmenizi isteriz.