Üretim

 

Firmamız 5000m2 kapalı ve 5000m2açık alan üzerine kurulmuş olup modern makine ve donanıma sahiptir. Fabrikamızda asansör kabini, pano, buton, süspansiyon, makine şasesi, ağırlık şasesi ve gramer kapı imlatı yapılmaktadır.

 

 

Kabin: Bu bölümde saclar modern makineler yardımıyla kesme, delme bükme işlemlerinden geçirilerek birleşime hazır hale getirilir. Müşterinin istediği kabin doğrultusunda döşemesi yapılan kabin son haline getirilip müşterinin beğenisine sunulur.

Pano: İşinde uzman personellerimiz tarafından, fabrikamızda bulunan hazır düzenek sayesinde üretilen panolar test edilir ve bir asansörde yerine getirmesi gereken görevleri tam olarak yaptığından emin olunduktan sonra müşterinin hizmetine sunulur.

Buton: Müşteri istekleri göz önünde bulundurularak, kullanışlı ve gösterişli butonlar üretilir. Saclar üzerinde tuşların yeri açılır ve düğme çeşitlerimizden istenilen kullanılarak butonlarımız hazırlanır. Yine müşterimizin isteğine göre tam boy ya da yarım boy olarak üretilirler.

Süspansiyon: Bu bölümde NPU demirler modern makinelerle gerekli ölçülerde hazırlanarak kullanıma hazır hale getirilir. İlgili standartlara uygun malzemeler ve CE güvenlik sertifikalı fren sistemi ile imal edilmektedir.

Gelişen teknoloji ile sürekli ilerleyen imalatlarımız ilgili standartlar doğrultusunda müşterilerimize konforu, güvenliği ve memnuniyeti sağlamayı hedeflemiştir.